načítání...

Vánoční mini focení 2020

18. říjen, 2020Vánoční minifocení je určené hlavně pro děti od 4 měsíců, kdy už pasou koníčky. Je možné i 1-2 foto s rodiči.

Focení bude probíhat v termínu: 4-5.12.2020 v Šumperku, v Litomyšli 6.12.2020 a v Praze 12.,15.12.2020. V případě, že Vám termín nevyhovuje - zkuste mi napsat: třeba něco vymyslíme.

Rezervace termínu probíhá letos přes rezervační systém.

Místo focení Šumperk: centrum Maják, konferenční salónek č.2
Místo focení Litomyšl: Klenutý sál Zámeckého návrší Litomyšl


           Vytvoření rezervace termínu na focení

Částka 700,- je splatná ihned po focení. 


V ceně máte 4 fotografie (jak v elektronické, tak i v tištěné podobě ve velikosti 10x15cm), každá další fotografie navíc za 100,-.
Z Vámi vybraných fotek Vám zdarma 1 fotku upravím jako vánoční přání a jednu dostanete jako magnetek na lednici. 

Prosím o včasný příchod. Stačí 2-3 minuty předem. Jednotlivá focení na sebe navazují, takže při zpoždění nelze focení prodloužit.

Pro koho je focení vhodné?

Minifocení jsou vhodná pro děti, které nepotřebují čas na rozkoukání, opravdu máme jen 30 minut (případně si objednejte poslední čas, kdy po Vás už nikdo nepřijde). Objednávejte prosím vždy pro 1 rodinu jeden termín. Pokud chcete společné fotky dětí z různých rodin, objednejte si dva termíny po sobě.

Jaké zvolit oblečení?

Vždy volte oblečení, které sedí. U holčiček dostatečně dlouhé sukýnky, at nemusíme řešit, že je vidět kam být nemá (nedávejte ryflové sukně či šaty).Fotí se naboso, či ve vhodné obuvy (nedávat punčocháčky pod kalhoty!!). Oblečení prosím bez obrázků a log (a vyhněte se prosím kostýmků ledové království, obrázky typu spiderman, apod), vhodné barvy červená, smetanová, zlatá, modrá, zelená, hnědá ..
Motiv pozadí je přírodní proto nedoporučuji i příliš křiklavé barvy. 

Není možnost měnit oblečení v průběhu focení. A aby jsme se nezdržovali s převlékaním, tak prosím dojděte už oblečení v tom, v čem se budete fotit.


Ukázka vhodného oblečení