načítání...

Svatební stream aneb přeneseme Vaši svatbu i lidem, kteří s Vámi nejsou

27 duben, 2021Dnes mám jeden nápad pro páry, které řeší jak aktuální situaci s omezeným počtem hostů, nebo s problémem kdy se někdo nemůže zúčastnit, zvládnout a případně jak udělat alespoň to, aby byli nějakým způsobem přítomni a na tyhle životní okamžiky s Vámi mohli vzpomínat.

Jednou z aktuálně celkem vyhledávaných možností je zajistit livestream – živý přenos obřadu, nebo třeba i delšího časového horizontu svatby. Myslím si, že je to celkem zajímavý nápad a moc ráda bych Vám jej ve spolupráci s mým partnerem nabídla. Vše se dá vysílat na sociálních sítích, na Youtube, či jiných platformách (Zoom, Google Meet, Vimeo,..) a to jak tajně (video uvidí jen lidé, kterým odkaz poskytnete), tak i veřejně. Vaši blízcí Vám mohou nechat i vzkazy anebo s nimi můžete třeba po obřadu komunikovat přímo skrze toto video. Odkaz na následný stream dostanete předem, takže jej v klidu můžete sdílet a připravit.

Zajistíme zvukové vybavení, aby šlo vše v klidu slyšet, kamery i přenos. A cena? To záleží, jak budou Vaše požadavky velké, jak dlouho stream budete chtít provádět a jestli budete chtít mít i záznam. Samozřejmě že v případě, kdy mě na svatbě máte jako fotografku, tak Vám kluci dají slevu.

Tak co? Plánujete něco takového? Nebojte se mi ozvat a vše domluvíme.