načítání...

Proč mít předsvatební focení

2 červen, 2020Předsvatební focení je velké téma, pro mnohé chlapské polovičky velký strašák, pro budoucí nevěsty něco, co by chtěli a já jej výslovně přímo doporučuji. A proč? Na tuto otázku mám spousty odpovědí.
Nemusíte se bát strojeného pózování, nucených umělých úsměvů. Raději a častěji toto focení pojímám jako možnost zachycení vzpomínek na místa, které máte rádi, jsou krásná a hlavně jako takovou menší procházku nebo výlet. Výlet na který budete rádi vzpomínat a bude odrážet Vaši lásku a osobnosti.

Hned Vám vypíšu několik důvodů proč jej mít.

1.Důvod: Budete na svatbě méně nervózní

Máte strach z toho, že Vám fotograf bude v patách, že se budete hlídat a to extrémně, kor když vlastně nevíte o koho se jedná? Tohle se stává málokdy a to i možná díky tomu, že já jako fotografka požaduji alespoň schůzku (v krajním případě videochat). Také tato nervozita odpadá hlavně díky předsvatebnímu focení, při kterém zjistíme jestli jsme na stejné „vlně“, jestli si rozumíme a ve výsledku už si nebudeme tolik cizí v den svatby.

2.Důvod: Krásné fotky jako vzpomínka

Období zasnoubení často utíká velmi rychle a ani se pořádně nenadáte a již máte po svatbě. Kolikrát vlastně ani nemáte pořádné společné fotografie a když řešíte dekorace na svatbu okamžitě nějaké potřebujete a tyhle se u vás budou opravdu vyjímat. Fotografie můžete použít i pro svatební oznámení, nebo svatební web.

TIP: Nevěsty si můžou dát zkoušku make-upu na stejný den jako má být Vaše předsvatební focení! Je totiž skvělé, když jste profesionálně nalíčená a cítíte se mnohem sebevědoměji.

3.Důvod: Možnost vrátit se na svoje místo

Vždy je krásné, když mě necháte trochu nahlédnout do Vašich životů a vezmete mě třeba na místo, kde se konalo Vaše první rande, kam rádi spolu chodíte nebo i tam, kde Vás přítel požádal o ruku. Fantazii se meze nekladou! Když si vyberete lokaci, která je s Vámi spojená, tak věřím že o to víc pro Vás fotky budou speciální a jedinečné! Zároveň budete i více uvolnění, protože místo skvěle znáte. Přesto nevíte kde focení udělat? Nebojte! Mám v záloze spousty exteriérů a další stále objevuji – od krásných skal v Jeseníkách, vyhlídky u Vltavy či nádherných lomů.. Párové fotky se totiž dají udělat v lese, uprostřed oblíbené kavárny, na ferratě, na procházce se psem, nebo na víkendové předsvatební cestě třeba se svědky.Tak co? Vyrazíme někam a něco nafotíme? Já jsem otevřená pro každý nápad a ráda s Vámi něco podniknu, i kdyby se jelo třeba na Mars či Severní pól! (Prosím, tuhle možnost bych brala všema deseti)

Starší článek Svatební termíny