načítání...

Fotokoutek

Fotokoutek je v mém případě "malý mobilní ateliér", který postavím s kolegy přímo na místě Vaší akce. Součástí fotokoutku je pozadí, světelná technika, tématické rekvizity, fotoaparát, počítač s tiskárnou pro profesionální tisk fotek, fotografové a skvělá nálada, která vás bude provázet po celou dobu.

Doporučuji! Jedná se o perfektní součást svateb a společenských akcí.

Je možné jej objednat s tiskem fotografií i bez tisku, jak na vnitřní akci, tak klidně na venkovní.

Na výběr máte hned
z několika POZADÍ.

Klasikou je jednobarevné pozadí (bílé, champagne, žluté, červené, modré, růžové, hnědé, šedé a černé), které lze doplnit o třásnění, balónky či jiné doplňky v mnoha barvách a provedeních. Mimo to u mne najdete i potištené vinylové pozadí, které se hodí nejen na vnitřní, ale i venkovní prostory.

Za příplatek Vám můžu nabídnout vytvoření jakéholiv jiného.

Samozřejmostí fotografií je spodní grafický proužek, který vám také ráda vyrobím na míru přímo pro vaši akci.

K dispozici je hromada REKVIZIT.

Fotokoutek je zábavným doplňkem Vaší akci a tak beru jako samozřejmost to, že si lidé z něho odnesou úsměvné a originální fotografie. Mám k dispozici několik sad rekvizit, mezi kterými si můžete vybírat. Vždy jsou k dispozici paruky, klobouky, čepice, různé brýle, papírové úsměvy. Chybět nesmí ani vlastní cedulky s nápisy - tzv. bubliny. A na víc ráda zhotovím rekvizity na míru přímo i pro Vaši akci.

Chci na akci tento FOTOKOUTEK.

Paráda! Napište mi a domluvíme se. Vyberete si pozadí, rozhodnete se chcete-li, aby se na Vaší akci tisknuly fotky rovnou nebo ne a zbytek je na mém týmu!

Přímo na místě si postavíme malý ateliér, buď vevnitř nebo klidně i ve venkovních prostorech. Jen pamatujte - nepotřebujeme toho moc, ale něco ano: uvnitř plac cca 4 × 4 metru, venku je potřeba větší z důvodu toho, že si postavíme stan (cca 4x6 metru) a také v obou případech přístup k zásuvce a velký stůl na rekvizity.

O nic víc se nestaráte.