načítání...

O MNĚ

Fotografie & skript, produkce

Proč jsem se stala fotografkou? Pocit, že můžu pomoci zachytit každičký okamžik života je pro mne výzvou a vzrušením. K fotografii přistupuji s autentickým a kreativním citem, miluji emoce, pohyb a fotografie barvím do mých autentických tónů. Nejraději zachycuji lásku a okamžiky, na kterých jde vidět, kdo skutečně jsme.
Nejsem nejmladší, ale ani nejstarší - mám 23 let a svět přes hledáček jsem poznala již jako malá holka. Vždy to pro mne byl sen, který nyní žiji a fotografování a film vyplňuje většinu mého času.
Jsem absolventkou bakalářského programu Multimediální techniky v Opavě a nyní pokračuji v Ing. studiu na Vysoké škole ekonomické v Praze, obor Arts Management s vedlejší specializací Multimediální komunikace. Vystudovala jsem Střední pedagogickou školu v Litomyšli, obor Pedagogické lyceum (a jak říká mé okolí - "učitelská" povaha ve mě nejspíše zakořenila). Zároveň se věnuji lektorství fotografie při DDM Uhříněves. Jsem introvetnější extrovert. Miluji cestování a čas, který mi pro sebe zůstává, trávím ráda i čtením knih.
Jsem členkou mezinárodní komunity svatebních fotografů MyWed a pravidelně se účastním i soutěže Prowed award, kde jsem obdržela již několik nominací.
Pocházím z malého městečka u Šumperka, můj momentální domov je v Praze, ale často se můžeme potkat i v Litomyšli.

Kryštof - 3 útěky (2020)
Skript
Režie: Zdeněk Jiráský
Kamera: Michal Černý
Scénář: Kristián Suda
Drive film factory (2020)
Junior produkce
Filmová produkce - tvorba filmů, televizních pořadů, reklam, videoklipů a pořádání vlastních eventů. Úspěšné pořady na Prima Cool a Óčko TV - Band Academy a Drive, hudební klipy pro interprety (The Tenors (CAD), Kristína (SR), Zakázaný Ovoce (CZ),..)
Uzly a pomeranče (2019)
Skript
Režie: Ivan Pokorný
Kamera: Jürgen Rehberg
Scénář: Iva Procházková
Pořad Dva3 (2020)
Skript
Režie: Luboš Kučera
Dramaturgyně: Klára Vlasáková
Tarot (2019)
Skript
Režie Pavel Jakeš
Kamera: Lukáš Bistřický
Scénář: Pavel Jakeš
Viktor (2020)
Skript
Režie: Jakub Plaskura, Petr Juračka
Kamera: Petr Juračka
Scénář: Bára Branná